Biletul zilei 1 august 2014 – cota 20+

0
469

biletul zileiVezi aici biletul zilei de astazi, 1 august 2014, bilet cu o cota finala mai mare de 20 – Dupa doar cateva zile de pauza, ne mandrim din nou cu faptul ca am reusit sa dam lovitura, castigand un bilet cu o cota finala de 14.35Noi incercam insa sa nu ne oprim aici si sa va oferim astazi inca unul castigator, cota finala fiind de peste 20.

Biletul zilei la pariuri sportive 1.08.2014
17:00 > Fotbal > Polonia > 1 Liga > Zaglebie Lubin – Flota Swinoujscie  > Sub 2.5 goluri > 1.75
19:30 > Fotbal > Amicale > Borussia Dortmund – Chievo > Victorie Borussia Dortmund > 1.53
20:00 > Fotbal > Norvegia > Tippeligaen > Lillestrom – Brann  > Ambele echipe marcheaza > 1.61
21:15 > Fotbal > Croatia > 1.HNL > NK Zagreb – Lokomotiva Zagreb  > Ambele echipe marcheaza > 1.57
21:15 > Fotbal > Cehia > 1. Liga > Slavia Praga – Banik Ostrava  > Slavia Praga castiga oricare dintre reprize > 1.66
21:30 > Fotbal > Germania > 2. Bundesliga > Fortuna Dusseldorf – Eintracht Braunschweig  > Ambele echipe marcheaza > 1.83
Cota totala: 20.55

Pariati aici acest bilet si primiti bonus pana la 200 RON!