Biletul zilei 27 iulie 2014 – cota 20+

0
481

biletul zileiVezi aici biletul zilei de astazi, 27 iulie 2014, bilet cu o cota finala mai mare de 20 – Revenim astazi cu un bilet format in intregime din partide de fotbal. Speram ca in sfarsit vom da lovitura si o sa castigam  biletul care are o cota de 20.39.

Biletul zilei la pariuri sportive 27.07.2014
17:30 > Fotbal > Austria > Bundesliga > SV Grodig – SK Sturm Graz > Peste 2.5 goluri > 1.80
18:00 > Fotbal > Moldova > Divizia Nationala > FC Dinamo Auto – FC Veris > 2/2 (pauza/final) > 1.61
19:00 > Fotbal > Belgia > Pro League> Anderlecht – Mouscron-Peruwelz > 1/1 (pauza/final) >
1.80
19:00 > Fotbal > Norvegia > Tippeligaen > Molde – Rosenborg > Victorie Molde > 1.57
19:00 > Fotbal > Norvegia > Divizia 1 > Tromso – Strommen > Victorie Tromso > 1.50
22:00 > Fotbal > Croatia > 1.HNL > HNK Rijeka – Hajduk Split > Victorie HNK Rijeka > 1.66
Cota totala: 20.39

Pariati aici acest bilet si primiti bonus pana la 200 RON!