Cota 2 din 12.11.2017 propusa de Sydu

Scris de Laur198512/11/2017

Cota 2 din 12.11.2017 este formata dintr-un singur meci de tenis. Este vorba despre meciul Sabalenka – Vandeweghe la care am pariat la Unibet ca americanca va castiga in minim de seturi.

Ieri am reusit sa revenim la un bilet castigator, asta dupa ce in urma cu doua zile pierdusem pe „over 1.5 goluri” la Olanda, scorul fiind 0-1 in minutul 40.

Cota 2 – 12.11.2017 – Sydu

Cota-2-12112017

In opinia mea, meciul zilei de 12 noiembrie 2017 vine tocmai din tenisul feminin, confruntarea Sabalenka – Vandenweghe fiind una ce aduce un adevarat value bet.

Americanca este una dintre jucatoarele pe care le urmaresc atent in ultima perioada, serviciul acesteia fiind printre cele mai bune din WTA la momentul de fata.

Sabalenka a facut surpriza ieri, reusind sa o invinga cu 2-1 pe Stephens. Jucatoare de culoare este insa intr-o forma foarte slaba, inaintea acelui meci fiind invinsa de 4 ori consecutiv fara sa ia vreun set.

In mod normal, ar trebui sa vedem o victorie fara probleme a jucatoarei clasate pe locul 10 WTA, pronosticul ales fiind „Vandeweghe -1.5 seturi(2-0)”, la o cota de 2.02 la Unibet.