Proiect Sydu COTA 1.50 – Pasul 2 – 30.05.2017

339

Am trecut cu brio de pasul 1, avand totusi mult noroc, golul venind in minutul 45+3.

Pentru astazi am pregatit doua meciuri, unul din fotbal si unul din tenis.

Proiectul se desfasoara la agentia Unibet. Apasa aici pentru a crea un cont nou si a obtine pariul gratuit de 250 RON!

1860 Munchen a reusit un rezultat important in tur, terminand la egalitate 1-1 pe terenul celor de la Regensburg. Cea de a doua formatie din Munchen are un joc destul de solid „acasa”, iar ajutati de aportul fanilor, ii vad reusind salvarea. Oricum ar fi, nu cred ca la sfarsitul celor 90 de minute vor termina invinsi.

Tomas Berdych a facut un turneu neasteptat de bun la Lyon, reusind sa ajunga pana in finala, acolo unde a fost invins de Tsonga. Struff nu este tocmai adversarul care ar trebui sa ii puna probleme jucatorului ceh. Poate ca nu va fi o victorie in 3 seturi, dar ma astept la o victorie fara prea mari emotii din partea lui Berdych.